Skip links

Öncü, Özgün, Kaliteli

Hakkımızda

Biz Kimiz

Kurulduğu günden itibaren daima insanları modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiş trabzon yeşilpark, deniz park, cumbalı park, teras evler, ve diğer projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler bölgemizde modern kent anlayışının ilk temsilcileri arasında yer almıştır.

Serander mimarlık, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde, özellikle Trabzon’un çeşitli bölgelerinde bir çok önemli projeye imza atarak yeni yerleşim alanlarının şekillenmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.

Bölgesinde disipliniyle inşaat sektörünün nadir örneklerden biri olan Serander mimarlık, Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiştir. Serander Mimarlık, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece bölgenin değil, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Ülkemize ve halkımıza kalıcı hizmetler vermek amacıyla, faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul sektöründe öncü, özgün ve kaliteli hizmetlerimizin, kurum kültürümüzün vazgeçilmez ögesi olarak kabul ederek; 

Gerçekleştirdiğimiz her hizmette iş gücü, para, zaman ve malzeme dahil tüm kaynakların, kurum hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek uygulamak, Modern yerleşim alanları oluşturmaya yönelik, şehir planlaması ve estetik unsurların ön planda olduğu çevreci yaklaşımı benimsemek, Sektöründe güvenilir, saygın, iç ve dış müşteri odaklı perspektifle, müşteri beklentilerinin üstünde faaliyetlerimizi gerçekleştirmek, hizmetlerimizin ve kalite yönetim sistemimizin sürekli gelişmesinin temeli olan personelimizin kişisel ve mesleki gelişimlerinin sürekliliğini sağlamak olarak benimsenmiştir.

Başkanın Mesajı

“iyi bir ev
yaşam kalitenize
en değerli yatırım..”

İnsan, her zaman huzurlu ve mutlu olabileceği bir “yuva” ister. Bu yuva bir mağara, yüksek katlarda lüks bir daire, denize sıfır bir villa veya bir dağ kulübesi bile olabilir. Bu istek insanın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Yemek gibi, su gibi.

Dışardan ne kadar güzel görünürse görünsün, ne kadar lüks ve büyük olursa olsun; içeri girdiğinde hep dört duvar arasında kalır insan ve önemli olan o dört duvar arasında mutlu ve huzurlu hissetmesidir. İnsanların huzurlu ve mutlu yaşayabileceği yuvalar inşa etmek,hayallerimin başında geliyor. Bütün felsefemin, vizyonumun temelinde hep bu güçlü hayal vardır. Bu hayalle 30 yılı aşkındır doğanın dokusunu bozmadan ,gelişen teknolojiden her daim istifade ederek ; insanlara huzur ve mutluluk inşa etmeye devam ediyoruz. Sadece bina inşa etmek olmamalı tüm mesele ; topluma,çevreye ve o şehre değer katan güzel, yaşanılacak eserler bırakmaktır.. Sevgilerimle,

Mimar M.Salih Akyüz

Ekibimiz

— ekibimizle tanışın
Asuman Öksüz

Asuman Öksüz

Muhasebe ve İdari İşler Müdürü
Öykü Deniz Akyüz Dal

Öykü Deniz Akyüz Dal

Mimar
Süleyman Özgür Akyüz

Süleyman Özgür Akyüz

İç Mimar
Yeşim Tuğba Akyüz

Yeşim Tuğba Akyüz

Mimar
Deniz Poyraz Karadeniz

Deniz Poyraz Karadeniz

Mimar
Gözde Kübra Palaşoğlu Çakır

Gözde Kübra Palaşoğlu Çakır

Mimar
Bu web sitesi, en iyi deneyim yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanır.
×