Skip links

Cumbalı

PARK

LOKASYON
YAPIMCI
PROJE YILI
DURUM
PROJE TİPİ

YOMRA, TRABZON
SERANDER İNŞAAT
2016
TESLİM EDİLDİ
KONUT

Trabzon'un yükselen yıldızı Kaşüstü'nde yeni projemiz Cumbalıpark sizler için planlandı. Cumbalıpark, ailenizle nezih bir çevrede, dingin bir ortam ve mutlu bir yaşam sunuyor.
Güvenlik sistemi, siteye kontrollü araç ve misafir girişi… Serander Mimarlık tecrübesiyle güven, kalite, konfor…
Cumbalıpark’ta 9538 m2 çevrili bağımsız site alanı, 4000 m2 dış 2., 3. araçlar için otopark kullanımı. 9’ar katlı 6 blokta toplam 108 adet konut planlanmış olup bloklarda her katta 2 konut olmak üzere 18 konut yer alır. Konutlar 4+1 olarak brüt 200 m2 tasarlanmıştır.
130 araçlık yeraltı otoparkı mevcuttur. Kapalı otoparktan asansör ile evlere çıkış kolaylığı sağlanmıştır. Toplam alanın 7300 m2’si botanik bahçe ve park olarak dizayn edilmiştir.
Konutların özgün tasarımı ise ailelere farkı hemen hissettiriyor. Salon, mutfak ve balkonlar iç avluya, bahçeye, havuza ve Yomra koyundaki manzaraya bakıyor. Cumbalıpark’ın muhteşem balkonları, yeni bir başlangıcın sevinç kıpırtılarıyla dolu. Kaşüstü koyunun ay ışığında parıldayan yakamozları, balkonunuzda sizleri kucaklıyor…
Merdiven evi, tamamen doğal aydınlanıyor ve evinizin kapısından girene kadar bahçeniz görselinizde kalıyor. Dairenizin girişinde özel bekleme alanı, merdiven ve asansörün rahatsız edilmeden kullanımına olanak sağlıyor. 4. Yatak odasının bulunduğu holde bulunan lavabo ve banyo, misafirlerinize bağımsız kullanım ayrıcalığı sağlarken, aynı holde çamaşır odacığı da yer alıyor.
Cumbalıpark, yalnızca balkonunda bile yaşanılabileceği iddiasında. 15 m2’lik balkonunuzu botanik bahçesine dönüştürmek elinizde. Salıncağınız, oturma grubunuz, yemek masanız, salonunuz mutfağınızla bütünleşmiş yaşam, balkonunuzda. Balkonlarda, farklı yerlere konulabilen gölgeleme ve seperasyon panoları konforunuzu arttırıyor.
Cumbalıpark, Serander Mimarlık farkıyla şimdi Kaşüstü’nde…

Yeşil Alan

7.300 M2

6 Blok

108 Konut

Yüzme Havuzu

Açık

Çocuk Oyun Alanı

Yürüyüş Yolları

Fitness Salonu

Kapalı Otopark

7/24 Güvenlik

Spor Sahası

Proje Galeri

Daire Planlar

Lokasyon & Mesafeler

ORTAHİSAR MERKEZ
OTOYOL BAĞLANTISI ÜZERİNDE
TRABZON HAVALİMANI
KAŞÜSTÜ HASTANESİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
AVRASYA ÜNİVERSİTESİ
FORUM TRABZON AVM
CEVAHİR AVM
KAŞÜSTÜ PLAJI
NOVOTEL

14 KM

8.5 KM
5.9 KM
8.9 KM
1.6 KM
11 KM
1.6 KM
450 M
1.6 KM

Bu web sitesi, en iyi deneyim yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanır.
×